حریم خصوصی و قوانین و مقررات

حریم خصوصی و قوانین و مقررات

قوانین و مقررات فروش محصولات پرتوسازان

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی پرتوسازان به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی پرتوسازان و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی پرتوسازان از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی پرتوسازان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی پرتوسازان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی پرتوسازان استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی پرتوسازان ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی پرتوسازان به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد فروشگاه اینترنتی پرتوسازان برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی پرتوسازان را در پروفایل خود لغو کنند.
ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
فروشگاه اینترنتی پرتوسازان به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن  از ساعت 10 صبح الی 18 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی پرتوسازان به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیش فاکتور از طریق ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند فروشگاه اینترنتی پرتوسازان همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی پرتوسازان به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی پرتوسازان محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.
فروشگاه اینترنتی پرتوسازان مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی پرتوسازان محفوظ است.

تعریف مشتری یا کاربر:
در این متن منظور از کارفرما مشتری و منظور از پیمانکار فروشگاه پرتوسازان می باشد
1:کارفرما موافقت می نماید چنانچه در حین اجرای طرح مواردی به طرح اولیه اضافه گردید که باعث افزایش قیمت اولیه ی قرارداد شود،در پایان کار برای تسویه حساب نهایی حاضر شود ومبالغ اضافه شده به طرح را نقداً بپردازد.
۲: در صورت انصراف کارفرما بعد از عقد قرارداد و قبل از تاریخ تحویل ۱۰٪ خسارت و در صورت انصراف بعد از تحویل کلیه هزینه های نصب و خسارات ناشی از استرداد موضوع قرارداد علاوه بر ۱۰٪ کسر و مطالبه می گردد.
۳: در صورت پرداخت چک توسط کارفرما، موضوع قرارداد تا زمان وصول آخرین چک نزد ایشان بصورت امانی می باشد و چنانچه هیچ اقدامی جهت وصول چک ها توسط کارفرما تا مدت حداکثر 15 روز صورت نگیرد، این اقدام خیانت در امانت طلقی شده و پیگرد قانونی از طریق مراجع قضایی را دارد.

وظایف و تعهدات طرفین:

1 ) پیمانکار موظف است محصول قرارداد را در زمان مقرر و با کیفیت مطلوب مطابق با مشخصات فنی ذکر شده به کارفرما تحویل دهد.

2 ) باتوجه به مکانیزمه نبودن مراحل ساخت کلیه مقادیر ساخت تا 5% خطا قابل قبول می باشد.

3) کارفرما موظف است مبلغ پیش پرداخت را تا حداکثر 24 ساعت پس از انعقاد قرارداد وصول نماید در غیر این صورت پیمانکار هیچ گونه تعهدی بابت زمان تحویل موضوع قرارداد را ندارد.

4) پیمانکار برای دستگاه یا خدمات ارایه شده در موضوع قرارداد  به مدت یک سال گارانتی و مدت پنج سال خدمات پس از فروش ارایه خواهد داد و این گارانتی و خدمات فقط در صورت تسویه حساب کامل اعتبار خواهد داشت.

5 ) شرایط اجرای گارانتی وجود حداقل 10% خرابی داخل دستگاه برای پروژه های خارج شهر پیمانکار می باشد.
5-6) تمامی هزینه های حمل و نقل کالا و ایاب ذهاب و اسکان نصاب و تعمیرکار به عهده کارفرما می باشد

موارد و شرایط فسخ سفارش

1 ) عدم توانایی اجرای موضوع قرارداد توسط پیمانکار در موارد طراحی.

2 ) عدم شرایط و نحوه پرداخت مبلغ موضوع قرارداد در مدت زمان قید شده توسط کارفرما.

3) در صورتی که کارفرما نسبت به تسویه حساب موضوع قرار داد خود باتوجه به شرایط و نحوه پرداخت هیچ گونه اقدامی  تا مدت حداکثر 15 روز صورت ندهد و یا چک های صادر شده از طرف ایشان در تاریخ موعد وصول نگردد قرارداد بصورت یکطرفه فسخ و پیمانکار حق جمع آوری موضوع قرارداد را به همراه اخذ زیانی که پیمانکار برآورد میکند دارد و کارفرما حق هیچگونه اعتراضی را ندارد.

4 ) عدم فراهم کردن جبهه کاری ( فضای کاری ) مناسب توسط کارفرما و یا عدم تسویه حساب حداکثر به مدت بیش از 15 روز.

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در فروشگاه اینترنتی محصولات پرتوسازان

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
فروشگاه اینترنتی پرتوسازان به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
فروشگاه اینترنتی پرتوسازان متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی پرتوسازان ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی پرتوسازان ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی پرتوسازان جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی پرتوسازان محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی پرتوسازان است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی پرتوسازان محفوظ می‏‌دارد.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب من تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت وارد کرده اید.

پرتوسازان دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها مدیر سایت که ارتباط مستقیم با کاربران دارند٬ دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.

کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است.

کلیه اطلاعات مربوط به سیستم در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند.

امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.

جهت ثبت و پیگیری شکایات با شماره تلفن مستقیم 09138061915 تماس حاصل فرمایید