شرکت پرتوسازان کارینا اوژن | کف ال ای دی | تلویزیون شهری

کف ال ای دی | پیست رقص | تلویزیون شهری | نورپردازی دیجیتال | استیج LED

اکتیویت گیم

اکتیویت گیم مجموعه ای از بازی هایی با تکنولوژی بالا است که با ترکیب نورپردازی و تعامل با بازیکن ، تیم شما را از نظر ذهنی و فیزیک بدنی به چالش می کشد.در این مجموعه بازی های متنوعی طراحی و پیاده سازی شده که می توانید انتخاب کنید یک یا چند بازی را انجام دهید. البته طی کردن تمامی مراحل همه بازی ها نیاز به قوای بدنی بالایی دارد چون در اکتیو گیم شما را به تحرک وا می داریم!

پرتوسازان مفتخر به طراحی و اجرای بازی های اکتیویت گیم با بهترین کیفیت و شبیه ترین جزییات با قابلیت های متنوع و منعطف متناسب با نیاز و فضای شما در ایران است.

معرفی اکتیویت گیم

مجموعه ای از بازی های تعاملی با نور و … که برای اولین بار در آمریکا معرفی شد و هم اکنون در چندین ایالت آمریکا و همچنین بخش هایی از کانادا فعال است.
مجموعه اصلی اکتیويت گیم خود را اینگونه معرفی کرده است:

What is Activate?

Enter the game where you become the player in the world’s first active gaming facility. Jump, climb, problem-solve and laugh, as you and your friends move between challenges. Each dynamic game room has interactive technology that reacts in real time, ensuring an adrenaline-filled adventure.

ترجمه

وارد بازی ای شوید که در آن بازیکنِ اولین مرکز اکتیویت گیم جهان می شوید. بپرید، بالا بروید، مشکل را حل کنید و بخندید، همانطور که شما و دوستانتان بین چالش ها حرکت می کنید. هر اتاق بازی پویا دارای فناوری تعاملی است که در زمان واقعی واکنش نشان می دهد و یک ماجراجویی پر از آدرنالین را تضمین می کند.

متخصصان پرتوسازان موفق به طراحی و پیاده سازی این مجموعه بازی باری اولین بار در ایران شده اند که البته متناسب با فرهنگ و نیاز ملی بومی سازی و قابل استفاده است.

در خبر گزاری ایمنا بخوانید:

پرتو بازی (اکتیویت گیمز) در شهررویاها به ایران آمد
مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان گفت: سالن مجموعه بازی‌های پرتوبازی برای نخستین بار در ایران در شهر بازی شهر رویاها راه‌اندازی و وارد فاز بهره‌برداری شد.

از جمله تغییراتی که در این بازی ها ایجاد کرده ایم نام آن است که در ایران به پرتوبازی تغییر نام داشته. مجموعه بازی های اکتیويت گیم شامل بازی های متنوعی می باشد که در ذیل این مقاله به معرفی مختصر هریک از بازی ها می پردازیم. اما قبل از هر چیز با تعریف پرتوسازان به شما معرفی می کنیم:

اکتیویت گیم چیست؟

اکتیویت گیم مجموعه ای از بازی هایی با تکنولوژی بالا است که با ترکیب نورپردازی و تعامل با بازیکن ، تیم شما را از نظر ذهنی و فیزیک بدنی به چالش می کشد. در این مجموعه بازی های متنوعی طراحی و پیاده سازی کرده ایم که می توانید انتخاب کنید یک یا چند بازی را انجام دهید. البته طی کردن تمامی مراحل همه بازی ها نیاز به قوای بدنی بالایی دارد چون در اکتیو گیم شما را به تحرک وا می داریم!

مجموعه بازیهای اکتیویت گیم اجرا شده در شهربازی شهر رویاهای اصفهان

برای اجرای اکتیویت گیم به چه چیزی نیاز دارم؟

اگر شما هم می خواهید میزبان بازی های اکتیويت گیم در مجموعه خود باشید کافیست به این نکات توجه داشته باشید:

  • داشتن فضای حدود 9 متر مربع برای هر بازی
  • برق تکفاز برای راه اندازی بازی ها
  • علاقه به پولدار شدن!!

برای سفارش از کجا شروع کنم؟

فقط با ما تماس بگیرید!
کارشناسان ما همه روزه آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره رایگان جهت راه اندازی مجموعه بازی های اکتیویت گیم شما هستند.
پس از بررسی و ارائه طرح های مورد نظر قراداد اجرا بین شما و شرکت پرتوسزان ثبت می شود و در اسرع وقت تیم اجرایی به محل شما اعزام می گردد.
در صورت داشتن هرگونه سوال و یا مشاوره در خصوص اجرای بازی ها هم اکنون با ما تماس حاصل فرمایید.

اکتیویت گیم شامل چه بازی هایی است؟

اکتیویت گیم شامل بازی های زیادی از جمله :
HOOPS ، LASER ، PIPES ، PUSH ، SUPER GRID ، TRENCH ، HIDE ، CONTROL ، MEGA GRID ، MEGA LASER ، STRIKE ، PORTALS و PRESS
است که شرکت پرتوسازان بازی های گرید ، هاید ، لیزر و آرنا را تولید و به بهره برداری رساند.

بازی گرید از مجموعه بازی های اکتيویت گیم

معرفی بازی گرید

بازی هاید از مجموعه بازی های اکتيویت گیم

معرفی بازی هاید

اشتراک گذاری:

Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازی گرید از اکتیویت گیم

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

موارد بیشتر

اکتیویت گیم

اکتیویت گیم مجموعه ای از بازی هایی با تکنولوژی بالا است که با ترکیب نورپردازی و تعامل با بازیکن ، تیم شما را از نظر ذهنی و فیزیک بدنی به چالش می کشد.در این مجموعه بازی های متنوعی طراحی و پیاده سازی شده که می توانید انتخاب کنید یک یا چند بازی را انجام دهید. البته طی کردن تمامی مراحل همه بازی ها نیاز به قوای بدنی بالایی دارد چون در اکتیو گیم شما را به تحرک وا می داریم!

اطلاعات بیشتر »
دسته بندی مطالب
خلاصه آمار
  • 3
  • 11
  • 25
  • 13,896
  • 11
پیمایش به بالا